Wchodzący do Polski Teosyal Redensity II® to wyspecjalizowany wypełniacz do likwidacji cieni pod oczami. Korektory i ciemne okulary nie będą już potrzebne!

Był testowany we Francji i Szwajcarii. W trakcie trwających 9 lat badań klinicznych 100% ! pacjentów było zadowolonych z jego efektów działania.

Jak działa?

Teosyal Redensity II to żel na bazie kwasu hialuronowego, który podany śródskórnie w miejsce zasinienia dosłownie wypełnia zapadnięcia pod oczami niczym higroskopijna poduszka. Wyjątkowość produktu polega na tym, że płynny żel nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma więc ryzyka grudek i nierówności. W dodatku dzięki konsystencji żelu Teosyal Redensity II prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, dzięki czemu nie ma ryzyka obrzęku.

Efekty zabiegu:

Dzięki konsystencji płynnego żelu Teosyal Redensity II dobrze się rozprowadza i nie wywołuje obrzęków. Wypełnia jednolicie zapadniętą przestrzeń bez prześwieceń, niwelując cienie pod oczami (tzw. dolina łez). Pełniący funkcję wypełniacza kwas hialuronowy ma jeszcze dwa dobroczynne zadania: działa nawilżająco oraz delikatnie pobudza proces przebudowy skóry (produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych). Działanie regeneracyjne „hialuronu” silnie wspomaga kompleks 8 aminokwasów.

W efekcie problem podkrążonych oczu znika, a wraz z nim smutne i zmęczone spojrzenie. Skóra wokół oczu staje się jednolita, nawilżona i jędrna.

Problem cieni pod oczami jest bardzo częsty. Wynika to z faktu, że naskórek pod oczami jest bardzo cienki, ma niewiele gruczołów łojowych, a włókna kolagenowe i elastynowe są w tym miejscu słabe. Jeżeli mamy płytko położone i szerokie naczynia krwionośne, to naskórek nie jest w stanie ich zakryć. Z wiekiem zanika także naturalnie występująca pod oczami podściółka tłuszczowa. Cienie pod oczami są przez to jakby wklęsłe, cały obszar pod oczami zapada się (tzw. dolina łez), co potęguje wrażenie zmęczonego spojrzenia.

Właśnie tego typu problemom skóry wokół oczu dedykowany jest nowy preparat na rynku medycyny estetycznej – Teosyal Redensity II. Żel na bazie odpowiednio usieciowanego kwasu hialuronowego (15 mg/g) podany śródskórnie w miejsce zasinienia dosłownie wypełnia zapadnięcia pod oczami niczym higroskopijna poduszka. Wyjątkowość produktu polega na tym, że płynny żel nie pęcznieje po wstrzyknięciu, ale kontrolowanie chłonie wodę i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma więc problemu grudek i nierówności. W dodatku dzięki konsystencji płynnego żelu Teosyal Redensity II nie wywiera nacisku na tkanki, dzięki czemu nie ma ryzyka obrzęku.

Pełniący funkcję wypełniacza kwas hialuronowy ma jeszcze dwa dobroczynne zadania: działa nawilżająco oraz delikatnie pobudza proces przebudowy skóry (produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych). Działanie regeneracyjne  silnie wspomaga kompleks 8 aminokwasów. W składzie preparatu są także antyoksydanty, minerały (cynk i miedź) oraz witamina B6.

Skład Teosyal Redensity:

  • Kwas hialuronowy (15 mg/g):

– przykrywa jednolitym płaszczem wklęsłe cienie pod oczami, wypełnia tzw. dolinę łez
– odpowiada za nawilżenie i przebudowę skóry

  • Kompleks aminokwasów:

– zwiększa wytwarzanie nowego kolagenu i elastyny – włókien odpowiedzialnych za jędrność skóry
– reguluje prawidłowe nawilżenie wierzchnich warstw skóry (odzyskanie blasku i zdolności do jednolitego odbijania światła)

  • Antyoksydanty:

– neutralizują wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne za przyspieszone starzenie tkanek

  • Minerały i witamina B6:

– wzmacniają proces powstawania nowych tkanek

Cennik zabiegu

Teosyal Redensity II amp. 1 ml: 1000 zł